شهرک مهتاب

متراژ زمین: 2960.5 متر مربع
زیربنای مفید: 4500 متر مربع
زیربنای کل: 5400 متر مربع

موقعیت: استان مازندران، شهرستان تنکابن، جاده دوهزار، روستای کلیشم
​​​​​​​​​​​​​​7 بلوک، 28 واحد، (هر بلوک 4 واحد، 4 طبقه)

زندگی شهری که همواره توأم با مسائلی همچون ترافیک، آلودگی هوا، فرونشست زمین، کمبود منابع آبی و امثالهم بوده است، بشر را بر آن داشته که در جستجوی فضای مناسبی دور از این مشکلات باشد تا در آن خلوت، به دور از تمام گرفتاری های شهرنشینی، بدون دغدغه ایامی را سپری نماید.
بدین منظور و با هدف فراهم آوردن شرایط ایده آل زندگی و نیز ایجاد یک فرصت سرمایه گذاری مناسب، شرکت دریاسر در نظر دارد پروژه مهتاب را در یکی از زیباترین مناطق کوهستانی و جنگلی استان مازندران، در روستایی به نام کلیشم، و در فاصله سی کیلومتری شهر تنکابن احداث نماید که بی شک این پروژه یکی از منحصربفردترین پروژه های شمال کشور محسوب می شود.​​​​​​​

شرکت تعاونی عمرانی دریاسر (شناسه ملی | 14012721370)​​​​​​​

متراژ واحد ها:
-        150 مترمربع
-        180 مترمربع
-        190 مترمربع
-        200 مترمربع

·       مدت زمان پیش بینی شده برای اتمام پروژه 18 ماه از زمان تکمیل پذیره نویسی

خصوصیات پروژه:
کلیه واحدها دارای 30 متر مربع تراس می باشد.
ارتفاع کف تا کف: 3.60 متر
گرمایش از کف

از محاسن پروژه مهتاب می توان به نکات زیر اشاره کرده:

-        شبکه آبرسانی مصرفی روستا مستقیماً از چشمه های طبیعی
-        گاز، برق، تلفن، اینترنت پرسرعت
-        جاده دسترسی جدید از قزوین به الموت و به منطقه سه هزار
-        جاده زیبای دوهزار با روکش آسفالت جدید در سال 1403
-        چشم انداز ابدی به دریاسر و جاده عسل محله
-        فاصله قرارگیری پروژه از رودخانه دوهزار در حدود یکصدمتر
-        واحد ها به صورت تک واحدی در هر طبقه
-        استفاده از سیستم Smart Home
-        استفاده از اسکلت فلزی و عرشه فولادی به همراه فونداسیون گستره


موقعیت محلی بسیار مناسب:
همانطور که قبلا هم اشاره کردیم پروژه مهتاب در روستایی زیبا به نام کلیشم واقع شده که خود این روستا به واسطه موقعیت جغرافیایی و قرارگیری در استان زیبا و سرسبز مازندران دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیاری می باشد.
منطقه حفاظت شده بلس کوه تنکابن که در فاصله 33 کیلومتری روستای کلیشم جای دارد یکی از مناطق بکر و دیدنی این منطقه شمرده می شود. تنوع گونه های گیاهی و جانوری ارزشمند در این منطقه، بلس کوه را به یکی از مقاصد مهم گردشگری در استان مازندران تبدیل کرده است.
آبگرم فلکده در فاصله 27 کیلومتری روستای کلیشم و در روستای فلکده جای دارد. این چشمه آبگرم برخلاف سایر چشمه های آبگرم بوی زننده ای ندارد و این امر به دلیل عدم وجود گوگرد در آب این چشمه است. آبگرم فلکده در میان انبوهی از درختان منظره ای بسیار زیبا و چشم نواز را پدید آورده و همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

​​​​​​​
- دسترسی آسان به منطقه توریستی دریاسر:
دشت دریاسر از جاهای دیدنی تنکابن است و در جنوب شهر تنکابن و در منطقه دوهزار با چشم‌اندازی از کوه الموت قرار دارد. دشت دریاسر بین چهار کوه محصور شده است؛ از ضلع جنوب غربی کوه الموت، بلندترین کوهی است که این دشت را احاطه کرده است. همچنین، این دشت از غرب به گردنه سیالان، قله‌های خشچال و کندیگان و از شرق به طالقان محدود می‌شود. 
دشت دریاسر یکی از جاهای دیدنی استان مازندران است که به ‌دلیل موقعیت استراتژیک، این منطقه در فصول مختلف شاهد مناظر کم نظیری است. سطح این دشت در فصل بهار و به ‌خصوص در اردیبهشت ماه پر از گل‌های زرد رنگ بابونه می‌شود که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. از جالب‌ترین ویژگی‌های این دشت، این است که در کف آن ده‌ها چشمه وجود دارد و آب از میان سبزه‌ها به بیرون می‌جوشد؛ به‌گونه‌ای که در فصل بهار به ‌سختی می‌توان مکان خشکی را در دشت پیدا کرد و زیباتر از این‌ها، اینکه رودخانه‌ای پر آب که از ارتفاعات سیالان سرچشمه گرفته است از وسط این دشت وسیع در جریان است.
همه این زیبایی‌ها بعلاوه کوه‌های پوشیده شده از جنگل‌های انبوه در اطراف دشت و قله سیالان با یخچال‌های بزرگ که در مقابل خود نمایی می‌کند، شاهد این مدعاست که دشت دریاسر را بهشت اردیبهشت ایران بخوانیم. وجود کوه‌های تنگ لات خان بن، سیاه کل و کل تلا و درخت‌های ازگیل و آلوچه جنگلی بر جاذبه‌های منحصربه‌فرد این دشت افزوده است.
کوه‌های بلندی که دشت دریاسر را احاطه کرده‌اند، موقعیت مناسبی را برای علاقه‌مندان به کوهنوردی فراهم کرده‌اند. قله سیالان هم یکی از کوه‌های معروف دشت است که در کنار آن یخچال‌های طبیعی وجود دارند. این قله با ارتفاع ۴,۱۸۵ متر در رشته کوه‌های البرز غربی و در مرز بین دره الموت و دره دو هزار قرار گرفته است. کوه‌های تنگ لات خان بن، سیاه کل و کل تلا از دیگر کوه‌های اطراف این دشت هستند.
همچنین، به ‌دلیل کم بودن آلودگی‌های نوری، تماشای آسمان شب یکی از جذاب‌ترین تفریح‌های سفر به این دشت زیبا محسوب می‌شود؛ زیرا می‌توانید در آسمان دریاسر به ‌راحتی ستاره‌ها را ببینید و شاهد شهاب باران باشید. 
فاصله روستای کلیشم تا دریاسر حدوداً 10 کیلومتر بوده که شما میتوانید از طریق جاده روستای عسل محله طی دو ساعت پیاده روی به این دشت زیبا برسید.